1965'TEN BUGÜNE... ŞİŞLİ'DEN TÜM DÜNYAYA ÇİÇEK TESLİM EDİYORUZ.

Teslimat Bilgileri

Nis Çiçek, genel olarak seçtiğiniz saat dilimleri arasında çiçeğinizi alıcısına ulaştırmaktadır. Özel günler(Sevgililer Günü vs.), trafik, yağmur vs. gibi doğal durumlar, Pandemi süreci gibi sebeplerden dolayı yaşanabilecek olası gecikmelerden sizlere telefonla ulaşarak bilgi veriyoruz. Şimdiden yaşanabilecek bu gibi durumlar için özür dileriz.

Bazı hastaneler, çiçeğin odalara çıkarılmasına izin vermemektedir. Bu gibi durumlarda çiçeğiniz, hastanenin belirlediği çiçek odasına bırakılmaktadır. Hastane personeli, ilgili hasta odasını arayarak çiçeklerinin geldiğini, çiçek odasından alabileceklerini belirtmektedir.

Bazı şirketler, çiçeğin ofislere çıkarılmasına izin vermemektedir. Bu gibi durumlarda, alıcı telefonla bilgilendirilerek çiçek danışma veya muhaberat birimine bırakılmaktadır.

Yerinde bulunamayan alıcılar ile ilgili önce siz, sonra alıcı aranmaktadır. Yeni bir adrese yönlendirilmesi durumunda, yeni adres, bulunulan konumdan uzakta ise, teslimat ücreti talep etme hakkımız saklıdır. Bu gibi durumlarda anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Çiçeğin alıcı tarafından kabul edilmemesi durumunda sorumluluk gönderici kişiye aittir. Çiçek, Nis Çiçek merkez ofisine getirilir. Gönderici çiçeği buradan teslim alabilir. Veya ek yol ücreti ödeyerek istediği lokasyona teslim ettirebilir.
 

Şişli'den Hızlı Teslimat

Yüksek müşteri Memnuniyeti

Mükemmel Kalitede Çiçekler